przejście do treści strony

AktualnościRSS

Świet(l)ny Szczecin — konkurs (13.01.2017)

Za oknami zima w pełnej okazałości. Klimatu dodają przepiękne ozdoby świąteczne, które można znaleźć niemal w każdej części Szczecina. Doskonale prezentują się także na zdjęciach. Dlatego też ZUK i ZDiTM ogłaszają konkurs, w którym można wygrać noworoczne gadżety. Co zrobić, aby wziąć w nim udział?

Prace w ramach Akcji Zima (13.01.2017)

Trwają prace w ramach Akcji Zima. Od wczesnych godzin porannych na naszych ulicach pracują pługi i paskarki. W tej chwili w Szczecinie na drogach można spotkać ponad 20 różnych wozów, a także kilkadziesiąt osób usuwających skutki trudnych warunków atmosferycznych.

Przeniesienie przystanku „Plac Grunwaldzki” dla linii 70 (10.01.2017)

W związku z remontem chodnika wzdłuż al. Jana Pawła II przystanek autobusowy „Plac Grunwaldzki” dla linii 70 w kierunku Urzędu Miasta zostaje przeniesiony na rondo plac Grunwaldzki, na przystanek wspólny z komunikacją nocną.

Regatowe bilety już w sprzedaży (04.01.2017)

„Pamiętaj o regatach!” — napis tej treści widnieje na najnowszej serii biletów szczecińskiej komunikacji miejskiej. Na blankietach znalazły się także grafiki z wizerunkami wielkich żaglowców z całego świata. To kolejny krok w promocji sierpniowego finału regat The Tall Ships Races.

Ułatwienia dla pieszych w 2016 roku (21.12.2016)

Zakończyły się roboty w rejonie ulicy Mazurskiej. Na odcinku od Śląskiej do al. Jana Pawła II wymieniona została nawierzchnia i wyremontowano chodniki, teraz trwają prace porządkowe. To jedna z wielu inwestycji przygotowanych głównie z myślą o pieszych.

Zaparkuj i jedź (14.12.2016)

Ponad 400 nowych miejsc parkingowych dla samochodów jest już dostępnych dla kierowców na parkingu Park & Ride przy przystanku tramwajowym SST „Hangarowa”.

Zmiana na linii C (15.11.2016)

Informujemy, że w związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Hangarowej, Gryfińskiej i Struga autobusy linii C jadące w kierunku Osiedla Kasztanowego kursować będą z pominięciem ulicy Gryfińskiej. Zmiana została wprowadzona dynamicznie, a odpowiednie służby informują pasażerów o zmianach.

przewiń do góry