przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:Archiwum aktualnościRSS

Ulica Granitowa zamknięta (13.11.2018)

W związku z poważną awarią wodociągów przy posesji 37 ulica Granitowa jest całkowicie zamknięta dla ruchu. Pomiędzy ulicą Złotą a rondem Ułanów Podolskich uruchomiony został specjalny bus, który jeździ co 20 min. Linie 64 i 66 kursują na odcinkach Klucz Autostrada — Złota i Rondo Ułanów Podolskich — Dąbie Osiedle/Osiedle Bukowe. Apelujemy do kierowców, aby omijali tę okolicę, skorzystali z tras alternatywnych.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 9-12 listopada (08.11.2018)

W związku z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości 11 listopada wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W najbliższych dniach należy się także spodziewać z utrudnień w ruchu. Informujemy, że 11 i 12 listopada autobusy i tramwaje jeżdżą według świątecznych rozkładów jazdy, a kasy bietowe ZDiTM będą nieczynne. 

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH — komunikacja miejska i organizacja ruchu (26.10.2018)

Tramwaje i autobusy w okolicy cmentarza co 3 minuty, 10 punktów informacyjnych i kontrolnych, 140 osób zabezpieczenia, ponad 100 pojazdów na trasach, nowe linie i przystanki autobusowe. Wszystko po to, aby mieszkańcy Szczecina i osoby przyjezdne mogły sprawnie i bezpiecznie dotrzeć na cmentarz. Pierwsze zmiany już od soboty 27.10. Prosimy pasażerów i kierowców o zapoznanie się ze zmianami w komunikacji oraz czasową organizacją ruchu.

Utrudnienia na ulicy Salomei (23.10.2018)

Informujemy, że w najbliższy czwartek 25 października rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Salomei. Remontowany będzie odcinek od Gontyny do Emilii Plater.

Ważne skrzyżowanie na prawobrzeżu już otwarte! (18.10.2018)

Z ulgą mogą odetchnąć mieszkańcy prawobrzeża, którzy od połowy czerwca nie mogli przejechać przez skrzyżowanie ulic Swojska/Chłopska/Kolorowych Domów. Przed czasem udało się wprowadzić w tym miejscu stałą organizację ruchu i od późnego, środowego południa kierowcy korzystają już płynnie z nowego ronda. Prace wykończeniowe będą trwały jeszcze kilka dni.

Nowy chodnik i oświetlenie na Nehringa (17.10.2018)

Z nowych chodników i oświetlenia mogą już korzystać piesi na ulicy Nehringa. Zakończyły się prace, które poprawiły bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w tej okolicy.

Kolejne liczniki na skrzyżowaniach (15.10.2018)

10 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się na skrzyżowaniu ulic Santocka/Jodłowa oraz Santocka/Witkiewicza. Liczniki zostaną uruchomione w poniedziałek w godzinach popołudniowych.

Nowe rondo i utrudnienia w ruchu 11-13 października (10.10.2018)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu, a także o zmianie w organizacji ruchu planowanej na środowy wieczór.

Nowe ronda na Niebuszewie (09.10.2018)

Mieszkańcy Niebuszewa korzystają z nowych, bezpieczniejszych organizacji ruchu. W tej okolicy pojawiły się 2 ronda.

Kilka ton odpadów dziennie (03.10.2018)

Jesień to czas, gdy poza regularnymi nieczystościami z pasa drogowego usuwana jest duża ilość liści. Każdego dnia pracownicy ZDiTM zbierają z ulic naszego miasta około 7 ton różnych odpadów. W ramach robót publicznych codziennie swoje zadania wykonuje kilkadziesiąt osób, które dbają o utrzymanie czystości pasa drogowego i terenów miejskich. Oprócz tego na chodnikach i ścieżkach rowerowych można spotkać specjalne zamiatarki.

przewiń do góry