×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 8 marca (04.03.2020)

W związku planowanym na niedzielę 8 marca Biegiem Sanprobi informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji miejskiej.

Start robót w śródmieściu (28.02.2020)

W piątek odbyło się przekazanie placu budowy dla zadania. „Kompleksowa modernizacja chodników, miejsc postojowych i nawierzchni jezdni w kwartale ulic: Królowej Jadwigi, Małkowskiego, Bogusława X, Bohaterów Getta Warszawskiego, Ściegiennego. Etap III — przebudowa ulicy Ściegiennego, Bohaterów Getta Warszawskiego oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do ulicy Ściegiennego”. To oznacza, że w najbliższy wtorek wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.

Ćwiczenia wojskowe — utrudnienia w ruchu (28.02.2020)

W związku z organizowanymi przez Dowództwo Wojsk Lądowych USA w Europie (USAREUR) ćwiczeniami DEFENDER-Europe 20 informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu w dniach 28.02–10.03.

Utrudnienia w ruchu 1 marca (27.02.2020)

W związku z organizacją Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych informujemy o utrudnieniach w ruchu, które planowane są na 1 mara w godzinach 15:00–17:00. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Utrudnienia w ruchu 23 lutego (21.02.2020)

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 23 lutego mogą pojawić się utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Langiewicza z ul. Księcia Bogusława X. W godzinach 7:00–16:30 będą tam kręcone zdjęcia do serialu „Odwilż”. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Od walentynek jeździmy Arkońską (13.02.2020)

W piątek 14 lutego br. otwarta dla ruchu została ul. Arkońska. 

Wykonawca kolejnych robót w śródmieściu wybrany! (31.01.2020)

Firma Elbud Szczecin wygrała przetarg na przebudowę ulicy Ściegiennego, Bohaterów Getta Warszawskiego oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do ulicy Ściegiennego. To kolejny etap diametralnych zmian w śródmieściu. Następne fragmenty staną się bardziej przyjazne pieszym i określą charakter okolicy.

Drogowe podsumowanie roku (30.01.2020)

Ponad 40 tysięcy m² to powierzchnia porównywalna do wielkości 6 boisk piłkarskich — tyle nawierzchni wymieniliśmy w 2019 roku. Do tego dochodzą remonty cząstkowe jezdni na powierzchni prawie 36 tysięcy m², nowe drogi w ramach inwestycji, roboty związane z infrastrukturą dla pieszych i rowerzystów. Ubiegły rok był bardzo pracowity, a ten nie będzie spokojniejszy.

Rozbiórki na placu Szarych Szeregów (29.01.2020)

Nie ma już części torowiska na placu Szarych Szeregów, zniknęły także słupy trakcyjne. Zakończyły się prace rozbiórkowe związane z I etapem robót na tym ważnym węźle komunikacyjnym. Postępy widoczne są każdego dnia.

Są chętni na przebudowę kolejnych ulic w śródmieściu (10.01.2020)

Są chętni na przebudowę ulicy Ściegiennego, Bohaterów Getta Warszawskiego oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do ulicy Ściegiennego. To kolejny etap diametralnych zmian w śródmieściu. Następne fragmenty staną się bardziej przyjazne pieszym i określą charakter okolicy.

przewiń do góry