×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia na ulicy Długosza. Awaria ZWiK (15.01.2021)

W związku z awarią ZWiK występują utrudnienia na ulicy Długosza. Komunikacja miejska zostaje zabrana z rejonu awarii i poprowadzona z ulicy Barbary przez ulicę Krasińskiego. Sytuacja jest dynamiczna i może ulec zmianie. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Wesołych świąt (23.12.2020)

Życzenia świąteczne

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 16 i 17 grudnia (15.12.2020)

W związku z organizacją pokazu historycznego w 50 rocznicę Grudnia '70 odbywającego się na terenie pl. Żołnierza Polskiego, w dniu 17 grudnia w godz. od 17:00 do odwołania nastąpi zmiana trasy na linii tramwajowej nr 1 oraz na liniach autobusowych C oraz H. Możliwe są także utrudnienia w ruchu od 16 grudnia.

W styczniu startuje kolejna część torowej rewolucji (11.12.2020)

Torowa rewolucja w Szczecinie trwa i nabiera rozpędu. W styczniu rozpocznie się kolejna jej część, tym razem związana z przebudową na odcinku od Dworca Niebuszewo do placu Rodła. W piątek została podpisana umowa z dobrze znanym w naszym mieście wykonawcą — firmą ZUE S.A.

W sobotę nocne zamknięcie Trasy Zamkowej (09.12.2020)

W najbliższą sobotę w nocy zamknięta zostanie nitka wjazdowa Trasy Zamkowej. Zamknięcie ma związek z filmem „Odwilż”, który jest kręcony w naszym mieście. Utrudnień należy się spodziewać od godziny 22:00 w sobotę do godziny 5:00 w niedzielę.

Mikołajkowy tramwaj tym razem bez pasażerów (04.12.2020)

Co roku przewoził tysiące pasażerów w okresie przedświątecznym. Był zwiastunem przyjemnego czasu i wprawiał pasażerów w wyjątkowy nastrój. W tym historyczny wagon typu N ponownie wyjedzie na szczecińskie torowiska, ale cieszyć będzie jedynie nasze oko.

Zmiany na węźle Wyszyńskiego (26.11.2020)

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie prac na węźle Wyszyńskiego. W czwartek pomyślnie zakończył się przejazdy techniczny na wyłączonej do tej pory z użytku relacji tramwajowej. W połowie grudnia możliwe będzie zatem przywrócenie docelowych rozwiązań w komunikacji miejskiej. Zanim to jednak nastąpi potrzebne jest między innymi zakończenie prac w strefach przyszynowych, co będzie powodowało dodatkowe utrudnienia dla kierowców.

Granitowa przejezdna od 28.11 (25.11.2020)

Od 28 listopada br. przywrócony zostanie ruch na zamkniętym fragmencie ul. Granitowej.

Szczecin stroi się na święta (19.11.2020)

350 kurtyn świetlnych i ponad 300 różnych ozdób słupowych i przestrzennych rozświetli niebawem Szczecin. Trwa montaż ozdób świątecznych, w tym roku będzie ich trochę mniej niż w latach ubiegłych. Uruchomienie tegorocznej iluminacji nastąpi 6 grudnia.

Uwaga na drogowców (16.11.2020)

Informujemy, że w najbliższą środę rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Bogumińskiej i Obotryckiej. Prace wystartują na wysokości skrzyżowania z ulicą Hożą, a zakończą w pobliżu skrzyżowania z ul. Jana z Czarnolasu.

przewiń do góry