×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 11 listopada (06.11.2019)

W związku z organizacją wydarzeń związanych z Dniem Niepodległości informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 7 listopada (05.11.2019)

W związku z organizacją zgromadzenia w dniu 7 listopada informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Otwarcie skrzyżowania alei Wojska Polskiego z Traugutta (25.10.2019)

Informujemy, że w związku z zakończeniem kolejnego etapu prac na węźle Łękno i otwarciem skrzyżowania alei Wojska Polskiego z ulicą Traugutta od soboty 26 października linia 67 wraca na swoją stałą trasę.

Wszystkich Świętych 2019. Komunikacja miejska i zmiany w organizacji ruchu (24.10.2019)

Tramwaje i autobusy w okolicy cmentarza co 3 minuty, 9 punktów informacyjnych i kontrolnych, 140 osób zabezpieczenia, w kulminacyjnym momencie ponad 130 pojazdów na trasach, nowe linie i przystanki autobusowe. Wszystko po to, aby mieszkańcy Szczecina i osoby przyjezdne mogły sprawnie i bezpiecznie dotrzeć na cmentarz. Prosimy pasażerów i kierowców o zapoznanie się ze zmianami w komunikacji oraz czasową organizacją ruchu.

Konserwacja tablic w ramach SIM (23.10.2019)

Trwają prace związane z przeglądem technicznym i konserwacją elementów w ramach Systemu Informacji Miejskiej. Chodzi między innymi o oznakowanie ulic znajdujących się na obszarze osiedli: Centrum, Stare Miasto, Śródmieście-Zachód oraz Pogodno.

Darmowy autobus na Targi Pracy (21.10.2019)

23 października odbędą się XVI Targi Pracy w hali widowiskowo-sportowej NETTO ARENA. W dniu Targów Pracy uruchomimy specjalną, bezpłatną linię autobusową. Nasz „Targobus” oznaczony charakterystycznym napisem „TARGI PRACY” będzie jechał przez ścisłe centrum Szczecina w kierunku Netto Areny (ul. Władysława Szafera 3/5/7).

Przesunięcie przystanku i pasy dla rowerzystów na Krzywoustego (18.10.2019)

Zmieniła się organizacja ruchu na ulicy Krzywoustego. Pojawiło się nowe oznakowanie, a wraz z nim pasy dla rowerzystów. W związku z tym przesunięty został też przystanek autobusowy dla linii 75, 521 i 527.

Trwa wymiana nawierzchni (17.10.2019)

Zakończyły się już utrudnienia związane z wymianą nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Drogowcy przenieśli się na ulice Kostki-Napierskiego oraz Lubczyńską. Prosimy kierowców o szczególną uwagę w rejonie remontowanych odcinków.

Asfalt na Libelta (17.10.2019)

W ostatnich dniach na ulicy Libelta prowadzone były roboty bitumiczne — wykonanie warstwy ścieralnej na całej długości remontowanej ulicy. Dodatkowo na chodnikach intensywnie działają brukarze, a remont zbliża się ku końcowi.

Utrudnienia w ruchu 17–21 października (16.10.2019)

W związku z organizowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu w dniach 17–21 października.

przewiń do góry