×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 11 czerwca (09.06.2020)

W związku organizacją procesji religijnych informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu 11 czerwca.

Całkowite zamknięcie placu Szarych Szeregów (09.06.2020)

Długi weekend czerwcowy to zgodnie z planem czas na całkowite zamknięcie placu Szarych Szeregów. Ma to związek z układaniem nawierzchni. Kierowców prosimy o szczególną uwagę. Prace nie będą miały wpływu na komunikację tramwajową. Zmiana czeka natomiast linię 87.

Torowa rewolucja na ulicy Wyszyńskiego (20.05.2020)

Przed nami kolejny etap torowej rewolucji. Przebudowa infrastruktury torowej, drogowej, pieszej, oświetlenia, nowa relacja skrętna dla tramwajów — to tylko część zmian, które wprowadzone zostaną na ulicy Wyszyńskiego. W najbliższą sobotę startują prace na ważnym węźle komunikacyjnym w naszym mieście. Ich zakończenie planowane jest na jesień tego roku.  

Nowe rondo półturbinowe (14.05.2020)

W nocy z 15 na 16 maja na rondzie Hakena nastąpi wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w postaci półturbiny. Rozwiązanie to od prawie roku funkcjonuje na rondzie Uniwersyteckim i pl. Grunwaldzkim.

Nowa jakość w Podjuchach. Plac budowy przekazany (13.05.2020)

Parking park and ride, nowa pętla autobusowa z zagospodarowaniem terenu, nowe jezdnie, chodniki i oświetlenie — to wszystko powstanie w Podjuchach. W środę przekazany został plac budowy na zadanie „Budowa węzła przesiadkowego stacja Podjuchy wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu na linii kolejowej 273 w ramach projektu »Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351« w formie zaprojektuj i wybuduj”.

Prace w śródmieściu postępują (12.05.2020)

Prace w śródmieściu postępują. Każdego dnia widać kolejne fragmenty, które zmieniają swoje oblicze. Zadanie pod nazwą „Przebudowa ulicy Ściegiennego, Boh. Getta Warszawskiego oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do ulicy Ściegiennego” rozłożone jest na cztery etapy.

Przebudowa ulicy Jarogniewa coraz bliżej (06.05.2020)

Nowa jezdnia, chodniki, uspokojenie ruchu i uporządkowanie parkowania — to główne założenia inwestycji, która będzie realizowana na ulicy Jarogniewa. W środę została podpisana umowa z wykonawcą, a w najbliższych dniach przekazany będzie plac budowy.

Zakończenie prac na Grota-Roweckiego coraz bliżej (20.04.2020)

Gotowa jest już kanalizacja deszczowa i zakończone są prace związane z wykonaniem nowej sieci oświetlenia ulicznego na przebudowywanej ulicy Grota-Roweckiego. Roboty bitumiczne, bez warstwy ścieralnej, oraz brukarskie także już za wykonawcą. Oddanie ulicy do użytku zbliża się wielkimi krokami.

Życzenia świąteczne (10.04.2020)

Pogodnych świąt pełnych reflekcji oraz siły i optymizmu na nadchodzący czas życzy dyrekcja i załoga ZDiTM.

Czasowe zamknięcie ulicy Miodowej (09.04.2020)

Informujemy, że w najbliższy piątek wystąpią czasowe utrudnienia z przejazdem na ulicy Miodowej. Ma to związek z awaryjną wycinką drzewa zagrażającego bezpieczeństwu ruchu drogowego.

przewiń do góry