×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Bezpłatnym autobusem na WOŚP (08.01.2020)

Już w najbliższą niedzielę uruchomiony zostanie specjalny „WOŚP-owóz”, który dowiezie wszystkich chętnych na teren Łasztowni. Linia dotrze do samego serca 28. szczecińskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Utrudnienia w ruchu 6 stycznia (02.01.2020)

W związku z organizacją Orszaku Trzech Króli informujemy o planowanych utrudnieniach w ruchu.

Komunikacja miejska i organizacja ruchu — Sylwester (30.12.2019)

W związku z organizowaną na Jasnych Błoniach zabawą Sylwestrową informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Życzenia świąteczne (23.12.2019)

Wesołych Świąt!

Nowy skatepark na Święta (13.12.2019)

Trwają ostatnie prace związane z montażem specjalnych urządzeń i przeszkód w przejściu podziemnym na alei Wyzwolenia. Jeszcze przed świętami swoje miejsce znajdą tam miłośnicy deskorolek.

Utrudnienia w ruchu 6–10 grudnia (05.12.2019)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu w dniach 6–10 grudnia.

Kolejne ulice w śródmieściu do remontu (04.12.2019)

W przyszłym roku kolejne ulice w śródmieściu zostaną wyremontowane. Po otwarciu ulicy Małkowskiego idziemy za ciosem i do 18 grudnia czekamy na oferty dla zadania „Przebudowa ulicy Ściegiennego, Boh. Getta Warszawskiego oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do ulicy Ściegiennego”.

Jarmark Bożonarodzeniowy — utrudnienia w ruchu (03.12.2019)

W związku z organizacją „Jarmarku Bożonarodzeniowego” informujemy o utrudnieniach w ruchu w rejonie pl. Lotników, pl. Adamowicza, pl. Żołnierza Polskiego.

Mikołajkowy tramwaj na trasie (02.12.2019)

Staruszek przystrojony w wielką, czerwona czapkę i setki światełek wyjedzie w najbliższy piątek na trasę. Wagon historyczny to coroczny, szczeciński zwiastun zbliżających się Świąt. Zapraszamy na wyjątkową podróż mikołajowym tramwajem.

Szczecin stroi się na Święta (29.11.2019)

450 kurtyn świetlnych i ponad 300 różnych ozdób słupowych i przestrzennych rozświetli niebawem Szczecin. Trwa montaż ozdób świątecznych. Do uruchomienia tegorocznej iluminacji pozostał tydzień, włączenie nastąpi 6 grudnia.

przewiń do góry