Remont ulicy Mazurskiej

opublikowano: · informacja archiwalna

Rozpoczęły się przygotowania do prac na ulicy Mazurskiej na odcinku od Śląskiej do Jana Pawła II. Wymieniona zostanie w tym miejscu nawierzchnia i wyremontowane będą chodniki.

Zmiana będzie kompleksowa, ale może powodować utrudnienia dla mieszkańców i kierowców. Wymieniona zostanie nawierzchnia, wyregulowane będą urządzenia podziemne. Wykonawca - firma Strabag przeprowadzi także roboty brukarskie. Podczas prowadzonych prac zakazane będzie parkowanie samochodów wzdłuż remontowanej ulicy. W czasie układania nawierzchni ruch prowadzony będzie wahadłowo. Prosimy kierowców oraz pieszych o stosowanie się do znaków i szczególną uwagę. Prace będą prowadzone w godzinach dziennych i wieczornych i potrwają do 30 listopada.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.