Drogowcy w ofensywie

opublikowano: · informacja archiwalna

Zgodnie z zapowiedziami wakacje to czas bardzo intensywnych prac drogowców. W tej chwili remontowane są ulice Cyryla i Metodego, Sikorskiego i aleja Bohaterów Warszawy, a w przyszłym tygodniu wymiana nawierzchni rozpocznie się w kolejnych miejscach.

Przed wakacjami drogowcy wyremontowali pięć ulic, trwają prace na trzech kolejnych, a to jeszcze nie koniec. W poniedziałek 2 lipca drogowcy rozpoczną prace na ulicy Rydla, a w środę 4 lipca na Batalionów Chłopskich (odcinek od Sanatoryjnej do wiaduktu). W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulice będą przejezdne, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Prace, które rozpoczną się w przyszły tygodniu będą trwały do około 20 lipca.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody. Tu porwie was wir nauki!

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.