Światła na Głębokim

opublikowano: · informacja archiwalna

W piątek 7 czerwca o godz. 21 wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Zegadłowicza, Miodową, i Kupczyka, związane z włączeniem sygnalizacji świetlnej.

Ze skrzyżowania zniknęło minirondo, wprowadzone tam na okres jesienno-zimowy i ponownie włączona została sygnalizacja świetlna. Ma to związek ze zwiększonym ruchem pieszych i rowerzystów w tym rejonie w okresie letnim.

Jednocześnie, aby zwiększyć przepustowość skrzyżowania dla samochodów, w ramach wprowadzanych zmian nastąpiła dodatkowa korekta oznakowania poziomego na wlocie ul. Miodowej. Pas ruchu został tam poszerzony tak, aby możliwe było ustawienie pojazdów w dwóch rzędach, odpowiadających dalszemu kierunkowi jazdy — na wprost i w prawo lub w lewo. Dzięki temu pojazdy czekające na wykonanie manewru skrętu w al. Wojska Polskiego nie będą blokować pojazdów zmierzających w stronę ul. Kupczyka i ul. Zegadłowicza. Zmiana ta ma skrócić czas przejazdu od strony ul. Miodowej.

W związku z wprowadzanymi zmianami prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.