Zmiana na ulicy Jarogniewa

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że od poniedziałku 28.09 zostanie wprowadzony kolejny etap czasowej organizacji ruchu na zadaniu: „Przebudowa jezdni oraz chodników na ulicy Jarogniewa w Szczecinie”. Etap ten obejmuje wyłączenie z ruchu ul. Jarogniewa na odcinku od ul. Pasterskiej do ul. Wilczej. Dojazd do ul. Jarogniewa będzie zapewniony od strony ul. księcia Eryka II oraz ul. Księżnej Anastazji.

Trwają prace przy przebudowie ul. Jarogniewa. Zakończono układanie kostki brukowej na ciągach pieszych oraz parkingach z na odcinku od ul. Świętoborzyców do ul. Księcia Eryka. Na tej części wykonano również asfaltową warstwę wiążącą. Trwa budowa chodników oraz zjazdów na posesje, a także roboty instalacyjne na odcinku od ul. Księcia Eryka do ul. Pasterskiej.

Prace przy przebudowie realizowane są etapami w taki sposób, by maksymalnie ograniczyć utrudnienia komunikacyjne mieszkańcom. Na początku przyszłego tygodnia planowane jest rozpoczęcie kolejnego etapu robót – od ul. Wilczej do ul. Pasterskiej. W tym samym czasie planowane jest też udostępnienie mieszkańcom jezdni oraz parkingów pomiędzy ul. Księżnej Zofii a Księcia Eryka, co zdecydowanie poprawi komunikację w rejonie przebudowy.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.