Przegląd tablic SIM

opublikowano: · informacja archiwalna

Trwa przegląd stanu technicznego oraz konserwacja i drobne naprawy elementów SIM na terenie naszego miasta. Prace będą trwały do końca października, a do sprawdzenia jest blisko 3000 różnych elementów.

Prace dotyczą elementów oznakowania ulic SIM znajdujących się na obszarze osiedli: Centrum; Stare Miasto; Śródmieście-Zachód; Nowe Miasto, Śródmieście-Pólnoc; Niebuszewo-Bolinko; Niebuszewo; Turzyn, Drzetowo-Grabowo oraz elementów informacji dla ruchu pieszego.

Łączna liczba elementów to:

  • tablice ulicowe — 1557 szt.,
  • słupki ekonomiczne dla tablic ulicowych — 434 szt.,
  • słupki ze stali nierdzewnej dla tablic ulicowych — 226 szt.,
  • tablice kierujące dla pieszych — 667 szt.,
  • słupki ze stali nierdzewnej dla informacji kierującej dla pieszych — 55 szt.

Konserwacja elementów SIM polega na usunięciu zabrudzeń, umyciu tablic, usunięciu naklejonych reklam i naklejek. Do drobnych napraw zalicza się także pionowanie słupków, sprawdzenie mocowania tablic i ewentualne dociągnięcie śrub, sprawdzenie i ewentualne ustawienie tablic kierujących dla pieszych.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.