Postęp prac na ulicy Jarogniewa

opublikowano: · informacja archiwalna

Wykonawca realizuje ostatni etap robót na ulicy Jarogniewa. W tej chwili prace prowadzone są pomiędzy ulicami Pasterską i Wilczą. Dojazd do ul. Jarogniewa jest zapewniony od strony ul. księcia Eryka II oraz ul. księżnej Anastazji.

Kilka dni temu zostały zakończone roboty sanitarne, a także włączenie kanalizacji deszczowej do studni w ul. Wilczej. Do wykonania pozostały włączenia teletechniczne i odtworzenia nawierzchni w tym rejonie. Obecnie trwa ustawianie krawężników, układanie nawierzchni chodników, roboty ziemne oraz konstrukcyjne jezdni. Przed nami jeszcze prace bitumiczne, te związane z zielenią i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Ostatnia część to wprowadzenie pełnego oznakowania.

Przypominamy, że w ramach zadania przebudowana zostaje ulica Jarogniewa na odcinku od Świętoborzyców do Wilczej. Inwestycja obejmuje:

  • przebudowę jezdni, miejsc postojowych i chodników,
  • przebudowę sieci kanalizacji deszczowej,
  • przebudowę sieci elektroenergetycznej (kable 0,4 kV i 15 kV, oświetlenie uliczne),
  • usunięcie kolizji,
  • elementy małej architektury,
  • oznakowanie pionowe i poziome drogi,
  • montaż elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.