Roboty bitumiczne na ulicy Jodłowej

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że na najbliższy poniedziałek planowane jest rozpoczęcie robót bitumicznych na ul. Jodłowej. Wykonywana będzie warstwa wiążąca na całym odcinku, na którym prowadzone są roboty związane z remontem nawierzchni oraz przebudową i renowacją sieci wodno-kanalizacyjnej. Stosowne informacje zostały wcześniej przekazane spółdzielniom i mieszkańcom.

Utrudnienia na ulicy Jodłowej będą trwały od poniedziałku do piątku. W związku z planowanymi robotami wjazd na ul. Jodłową będzie utrudniony, a w poniedziałek i piątek ulica będzie zamknięta całkowicie. Prace będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Utrudnienia mają związek z zadaniem pod nazwą „Modernizacja ul. Jodłowej w Szczecinie poprzez budowę jezdni i chodników” które, będzie realizowane w ramach zadania pn. „Renowacja sieci kanalizacyjnej w Szczecinie — Etap I i Etap III (zaprojektuj i wybuduj)” oraz „Renowacja i budowa kanalizacji deszczowej, przebudowa sieci wodociągowej (zaprojektuj i wybuduj) wraz z przebudową jezdni i chodników w ul. Jodłowej” prowadzonego przez ZWiK oraz ZDiTM. Całość prac powinna się zakończyć w połowie tego roku.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.

EcoGenerator: Pan Włodek trafił na milion!

To miał być transport jak każdy inny. Pan Włodzimierz nie raz przecież przyjeżdżał do EcoGeneratora i nic szczególnego się nie działo.