Start robót na ulicy Okólnej

opublikowano: · informacja archiwalna

Wykonawca przejmuje plac budowy na ulicy Okólnej, a to oznacza że w najbliższych dniach rozpoczną się prace remontowe. Prosimy pieszych i kierowców o uwagę w rejonie prowadzonych robót.

Projekt obejmuje wykonanie remontu jezdni, chodników oraz zjazdów do posesji przy ul. Okólnej w Szczecinie. Remontowana będzie jezdnia dwukierunkowa na długości 600 m oraz ok. 200 m odcinek jednokierunkowy. Droga wykonana zostanie z kostki kamiennej, częściowo pozyskanej z rozbiórki istniejącej jezdni. W ramach prac powstaną także nowe chodniki.

Zakres robót budowlanych obejmie w szczególności:

·        wprowadzenie czasowej organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem,

·        przygotowanie placu budowy wraz  z pracami rozbiórkowymi,

·        przebudowę jezdni, chodników i poboczy,

·        wykonanie małej architektury,

·        regulacje urządzeń infrastruktury drogowej,

·        wprowadzenie urządzeń bezpieczeństwa ruchu,

·        wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

Wykonawca, firma Elbud Szczecin, będzie miał 120 dni kalendarzowych, liczonych od dnia przekazania terenu budowy, na zrealizowanie zadania. Koszt przedsięwzięcia to 3 653 428,41.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.