×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH — ZAMKNIĘCIE CMENTARZY (30.10.2020)

W związku z decyzją o zamknięciu cmentarzy w dniach 31.10–2.11 informujemy o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej oraz organizacji ruchu.

Zmiany na liniach 52, 61, 74, 524 i 526 (30.10.2020)

Informujemy, że od 1 listopada przywrócona zostaje jesienno-zimowa organizacja ruchu na liniach autobusowych nr 52, 61 i 74. Zmiany wprowadzone będą także na liniach 524 i 526

Zmiana godzin funkcjonowania kas (30.10.2020)

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku zmienią się godziny funkcjonowania kas biletowych. Zachęcamy tym samym do korzystania z aplikacji mobilnych.

Uwaga pasażerowie, tramwaje na prawobrzeże już w piątek! (27.10.2020)

Już w najbliższy piątek tramwaje pojadą na prawobrzeże. Prosimy pasażerów o zapoznanie się ze zmianami w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Niebawem tramwaj na prawobrzeże, jednak wcześniej weekendowe utrudnienia (22.10.2020)

W czwartek odbył się przejazd kontrolny przez ulicę Wyszyńskiego w kierunku Turkusowej. Wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu prac w rejonie przejść dla pieszych i przystanków 31 października pasażerowie będą mogli korzystać z komunikacji tramwajowej na prawobrzeże. Zanim to jednak nastąpi, kolejne utrudnienia czekają na kierowców.

TyDzień Wszystkich Świętych (20.10.2020)

Zbliża się czas, w którym wielu mieszkańców Szczecina oraz osoby przyjezdne będą chciały się dostać w okolice cmentarza. Ten rok jest wyjątkowy. Zamieńmy jeden dzień na TyDZIEŃ Wszystkich Świętych. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w komunikacji miejskiej i organizacją ruchu.

Zmiany na linii 98 (14.10.2020)

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku nastąpi zmiana powszedniego rozkładu jazdy linii 98 polegająca na korekcie czasów przejazdu oraz zmianie godzin odjazdów wybranych kursów. Zmiany ułatwią dojazd do szkoły na godziny poranne.

Przesunięcie przystanku „Sanatoryjna” (09.10.2020)

W związku z pracami drogowymi prowadzonymi na ul. Batalionów Chłopskich od dnia 12.10.2020 r. do odwołania zostanie przesunięty o 100 m w kierunku Podjuch przystanek „Sanatoryjna” (nr 80011) dla autobusów linii 64, 66 oraz 533 jadących w kierunku Klucza.

Czujność kierowcy i dyspozytora uratowała staruszkę (07.10.2020)

Komunikacją miejską w Szczecinie podróżują każdego dnia tysiące pasażerów. Prowadzący pojazdy mają bardzo odpowiedzialne zadanie i pracują pod presją czasu. Muszą z jednej strony dowieźć wszystkich bezpiecznie na czas, z drugiej natomiast być czujnym na drodze i wiedzieć, co dzieje się wewnątrz pojazdu. Czujnością, która zaowocowała uratowaniem staruszki wykazał się w środę kierowca linii 52 i dyspozytor Centrali Ruchu.

Z biletem komunikacji miejskiej w pociągu (30.06.2020)

Przypominamy, że do końca roku przedłużona została możliwość jazdy z biletami okresowymi komunikacji miejskiej w niektórych pociągach. To oznacza dodatkową, wygodną opcję poruszania się alternatywnym środkiem transportu w granicach administracyjnych Gminy Miasto Szczecin.

przewiń do góry