×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Przebudowa pętli w Policach. Zmiany w komunikacji miejskiej (17.07.2019)

W związku z rozpoczęciem przebudowy pętli autobusowej „Police Rynek” od poniedziałku 22 lipca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 101, 102, 103, 106, 111, 524 i 526. Prosimy pasażerów o uwagę i dokładne planowanie podróży.

Triathlon — utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej (17.07.2019)

W związku z organizacją dnia 21.07.2019 wydarzenia sportowego „Triathlon Szczecin 2019” informujemy o zmianach w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Zmiany organizacji ruchu i komunikacji miejskiej na ulicy Santockiej (12.07.2019)

W związku z pracami przygotowawczymi do wymiany nakładki na ulicy Santockiej od 15 lipca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu.

Budowa Węzła Łękno — zmiany w organizacji ruchu #4 (11.07.2019)

Od piątku 12 lipca w związku z pracami przy budowie węzła Łękno wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Prace na łukach (09.07.2019)

Zniknęły już łuki torów na ulicy Krzywoustego. Dzisiaj rozpoczął się ostatni etap rozbiórki, a wykonawca zgodnie z harmonogramem przystąpi do dalszych robót związanych z korytowaniem i układaniem kolejnych warstw konstrukcji.

Zmiany na linii 124 (09.07.2019)

W związku z przebudową ul. Długiej w Mierzynie na odcinku od ul. Ślicznej do ul. Osiedle pod Lipami, od 11 lipca nastąpi zmiana trasy linii 124. W kierunku pętli „Mierzyn Pod Lipami” autobusy kursować będą objazdem: od przystanku „Mierzyn” przez ul. Welecką, Lubieszyńską i Zeusa do przystanku końcowego.

Przebudowa ul. Arkońskiej — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (04.07.2019)

We wtorek 9 lipca w związku z przebudową ul. Arkońskiej dojdzie do zmian w organizacji ruchu. Zmiany dotyczą także linii 80 i 525.

Tramwaj turystyczny na nowej trasie (03.07.2019)

Większość z nas wypatruje na przystanku najnowszych tramwajów typu Swing. Jednak wakacje to czas, kiedy znacząco podwyższamy średnią wieku naszego taboru. Jeszcze stoi w zajezdni i czeka, ale już w najbliższą niedzielę na trasie spotkamy tramwaj historyczny na zupełnie nowej trasie. Zapraszamy na podróż linią turystyczną 0.

Zmiany na pętli „Turkusowa” (28.06.2019)

UWAGA PASAŻEROWIE! W związku w remontem torowiska na ulicy Krzywoustego od 1 lipca wybrane kursy linii 2, 7, 8 będą odjeżdżały ze zmienionych peronów. Prosimy o szczególną uwagę! Za utrudnienia przepraszamy.

Przetarg na przebudowę ulicy Grota-Roweckiego (27.06.2019)

Na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego pojawił się przetarg pod nazwą „Przebudowa ul. Generała Grota-Roweckiego w Szczecinie”. Zadanie poprawi komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Inwestycja będzie dofinansowana w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej.

Start remontu chodników (21.05.2019)

W połowie tygodnia pojawią się pierwsze utrudnienia dla pieszych i kierowców związane z realizacją zadania „Równe chodniki dla Szczecina — etap 1”. Tymczasem ogłoszony został przetarg na kolejną część prac remontowych na chodnikach.

Przebudowa ul. Kułakowskiego — utrudnienia w ruchu (06.05.2019)

W związku z kolejnym etapem inwestycji, w ciągu ul. Warcisława oraz na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Orzeszkowej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Kołłątaja — Las Arkoński (28.02.2019)

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek, tj. 4 marca wykonawca prac przystąpi do kolejnego etapu przy realizacji przebudowy związanej z ul. Arkońską w Szczecinie. W związku z tym do odwołania wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na odcinku Kołłątaja — Las Arkoński.

przewiń do góry