×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Dziadkowie i babcie jeżdżą za darmo. Nie tylko z okazji swojego święta (21.01.2020)

Dzień babci i dziadka to wyjątkowe święta. Warto je specjalnie celebrować, składać życzenia i spędzać czas z bliskimi. Warto też przypominać, że w Szczecinie osoby po 70 roku życia nie muszą w komunikacji miejskiej kasować biletów, a pasażerowie między 67 a 70 rokiem mogą korzystać ze specjalnego biletu seniora.

Przesunięcie przystanków w Dobrej (17.01.2020)

Informujemy, że w poniedziałek 20 stycznia ulegnie zmiana lokalizacji przystanków dla linii 105, 121 i 535 w Dobrej.

Start robót na placu Szarych Szeregów (09.01.2020)

W najbliższą środę startują prace, dzięki którym zdecydowanie poprawi się infrastruktura tramwajowa na ważnym dla miasta węźle komunikacyjnym. Zmiany, które pojawią się w najbliższych miesiącach poprawią komfort pasażerów, ale także kierowców poruszających się w rejonie placu Szarych Szeregów.

Nowe samochody we flocie ZDiTM (07.01.2020)

Dwa fabrycznie nowe samochody typu furgon oraz kombivan trafiły do floty ZDiTM. Będą one wykorzystywane przez pracowników działu utrzymania czystości w pasie drogowym.

Z biletem okresowym także w pociągach (03.01.2020)

Informujemy, że do końca stycznia można jeździć z biletami okresowymi komunikacji miejskiej także w niektórych pociągach. Trwają rozmowy z przewoźnikiem związane z przedłużeniem umowy na kolejne miesiące.

Historia o psie, który jeździł radiowozem (19.12.2019)

Fido ma zaledwie 3 miesiące, a przygodami mógłby obdzielić niejednego dorosłego psa. Został znaleziony przez Panią Stanisławę i przygarnięty pomimo trudności, jakie ma starsza Pani. W czwartek zwierzaka i jego właścicielkę spotkała kolejna, nieprzyjemna sytuacja, która ostatecznie zakończyła się szczęśliwie dzięki pracownikom ZDiTM. Przedstawiamy świąteczną historię z happy endem.

W gotowości ponad 5300 ton soli i ponad 830 ton piachu. Trwa Akcja Zima (03.12.2019)

Ubiegłej nocy zima pokazała swoje oblicze. Przypominamy kierowcom o konieczności wymiany opon i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pierwsze działania w ramach Akcji Zima już za nami.

Życzliwość w komunikacji miejskiej (21.11.2019)

21 listopada jest Światowym Dniem Życzliwości. To dobry czas, żeby przypomnieć o zasadach panujących w komunikacji miejskiej i największych grzechach kierowców aut poruszających się po naszych ulicach, także względem autobusów i tramwajów.

Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej w okolicy ulicy Szafera (20.11.2019)

W związku z rozpoczęciem prac i wprowadzeniem pierwszego etapu czasowej organizacji ruchu informujemy o utrudnieniach dla kierowców i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W najbliższy poniedziałek wykonawca zamierza rozpocząć roboty związane z wykonaniem infrastruktury podziemnej.

Zmiana organizacji ruchu na węźle Łękno (04.11.2019)

Od 7 listopada, w związku z kolejnym etapem prac przy budowie węzła Łękno, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej dla linii autobusowych 53, 60, 67 i 531.

Lekkomyślność i brawura najczęstszą przyczyną kolizji i potrąceń (14.10.2019)

Każdego dnia dochodzi w Szczecinie do wypadków i kolizji z udziałem komunikacji miejskiej. Jesień to czas, kiedy aura nie sprzyja, a w połączeniu z brawurą i pośpiechem może przyczynić się do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze.

przewiń do góry