×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Jak wygodnie kupować bilety? Podpowiadamy (17.09.2019)

W Szczecinie dostępnych jest kilka sposobów na zakup biletów komunikacji miejskiej. Coraz bardziej popularne są aplikacje mobilne, które są najwygodniejsze i dają największe możliwości. Gdzie i jak kupić bilet, czym jest Szczecińska Karta Aglomeracyjna, jak korzystać z kasowników? Tego wszystkiego można dowiedzieć się ze specjalnych informatorów przygotowanych przez ZDiTM.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Szczecinie (13.09.2019)

Parada pieszych, liczenie rowerzystów, kino pod chmurką, transportowy eksperyment, warsztaty, spotkania, a także darmowa komunikacja miejska w Międzynarodowym Dniu bez Samochodu — tak w Szczecinie będziemy obchodzić Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

W poniedziałek zamknięcie zjazdu w kierunku Dąbia i mostu Cłowego (12.09.2019)

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac na ulicy Gdańskiej informujemy, że w najbliższy poniedziałek zamknięty zostanie zjazd do mostu Cłowego. Roboty związane są z budową wpustów deszczowych i wymianą nawierzchni.

Przedłuż ważność uprawnienia, aby nadal jeździć za darmo (10.09.2019)

Przypominamy, że 30 września kończy się ważność uprawnień nadanych na Szczecińskiej Karcie Aglomeracyjnej dających możliwość bezpłatnego podróżowania komunikacją miejską dla dzieci. Aby dalej móc podróżować z autobusami i tramwajami bez biletu należy udać się z podbitą legitymacją szkolną do Punktów Obsługi Klienta ZDiTM.

Informacja dla Honorowych Dawców Krwi i kolejni pasażerowie z bezpłatnymi przejazdami (22.08.2019)

Informujemy, że od 28 sierpnia wprowadzone zostaną zmiany związane z wydawaniem kart uprawniających do bezpłatnych przejazdów dla Honorowych Dawców Krwi. Dodatkowo pojawi się nowa grupa pasażerów uprawniona do bezpłatnych przejazdów.

Prace przy ulicy Chorzowskiej i Chopina, zmiana organizacji ruchu (02.08.2019)

Przypominamy, że we wtorek po popołudniowym szczycie komunikacyjnym zmieni się organizacja ruchu na ulicy Chopina i Chorzowskiej. W związku z planowanymi pracami jezdnia zostanie zawężona do jednego pasa, a ruch sterowany będzie za pomocą sygnalizacji.

Przebudowa pętli w Policach. Zmiany w komunikacji miejskiej (17.07.2019)

W związku z rozpoczęciem przebudowy pętli autobusowej „Police Rynek” od poniedziałku 22 lipca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 101, 102, 103, 106, 111, 524 i 526. Prosimy pasażerów o uwagę i dokładne planowanie podróży.

Przebudowa ul. Arkońskiej — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (04.07.2019)

We wtorek 9 lipca w związku z przebudową ul. Arkońskiej dojdzie do zmian w organizacji ruchu. Zmiany dotyczą także linii 80 i 525.

przewiń do góry