przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Granitowa otwarta (17.11.2018)

Informujemy, że w sobotę rano ulica Granitowa została otwarta.

Zmiany na liniach 98 i 99 (16.11.2018)

Od września do połowy listopada z nowych linii w ramach Transportu na Żądanie skorzystał blisko 7000 osób. Od 19 listopada uczniowie z Osowa i Gumieniec będą mieli jeszcze lepszy dojazd do swoich szkół. Wprowadzamy zmiany na liniach 98 i 99.

Wirtualna tablica informacji pasażerskiej na ekranie telefonu (14.11.2018)

Tam, gdzie nie ma tablic elektronicznych z rozkładami jazdy, pasażerowie mogą przy użyciu swoich telefonów skorzystać z tablic wirtualnych. Wystarczy zeskanować kod QR, czyli pole z kwadratami białymi i czarnymi, które są na tabliczkach przystankowych.

Szczecin stroi się na święta (08.11.2018)

Ponad 500 kurtyn świetlnych i prawie 500 różnych ozdób słupowych i przestrzennych rozświetli niebawem Szczecin. Trwa montaż ozdób świątecznych. Do uruchomienia tegorocznej iluminacji pozostał niecały miesiąc, włączenie nastąpi 6 grudnia.

Pierwsza hybryda już w Szczecinie (31.10.2018)

Mierzy 12 metrów, napędza go silnik elektryczny i silnik diesla — mowa o pierwszym autobusie hybrydowym, który jest już w Szczecinie.

Zmiany w komunikacji — przystanek „Kniewska” i linia 80 (24.10.2018)

W najbliższych dniach nastąpią zmiany dla linii C, 77, 96, 97 i 522 oraz 80. Dotyczą one przystanków „Kniewska” i „Spacerowa”. Prosimy pasażerów o zapoznanie się z komunikatem.

Autobusy za tramwaje na Wojska Polskiego (10.10.2018)

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Arkońskiej od soboty 13 października wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa za tramwaje. Zmiany nastąpią na liniach tramwajowych 1 i 9 oraz pojawi się linia 809. Prosimy pasażerów o szczególną uwagę.

Zapraszamy dzieci do zajezdni! (18.09.2018)

Dzieci są najważniejszymi pasażerami w komunikacji miejskiej. To ich nawyki i przyzwyczajenia transportowe mogą zaowocować w przyszłości wyborem innego niż prywatne auto środka lokomocji. Rozpoczęły się już akcje, które mają przybliżyć najmłodszym zasady podróżowania autobusami i tramwajami.

przewiń do góry