przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:Archiwum aktualnościRSS

Nowe rondo i utrudnienia w ruchu 11-13 października (10.10.2018)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu, a także o zmianie w organizacji ruchu planowanej na środowy wieczór.

Komunikacja miejska od 1 października (27.09.2018)

Informujemy o zmianach w komunikacji miejskiej od 1 października.

Utrudnienia w ruchu 25-29 września (24.09.2018)

W związku z uroczystą inauguracją roku akademickiego 2018/2019 Akademii Morskiej informujemy o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej i możliwych utrudnieniach w ruchu.

22 września wyłączamy kasowniki (21.09.2018)

W sobotę 22 września kasowniki we wszystkich tramwajach i autobusach będą nieczynne. I nie jest to związane z żadną awarią. Jak co roku, z okazji „Europejskiego Dnia bez Samochodu” komunikacja miejska w Szczecinie jest darmowa.

Kolejne liczniki (14.09.2018)

11 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się na skrzyżowaniu ulic Wilcza/Obotrycka/Komuny Paryskiej/Przyjaciół Żołnierza.

Utrudnienia w ruchu 13-17 września (13.09.2018)

W związku z planowanymi na najbliższe dni wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Bezpłatne przejazdy na czas zamknięcia Trasy Zamkowej (12.09.2018)

Pasażerowie linii łączących prawo- i lewobrzeże nie będą musieli kasować biletów w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. Przypominamy, że nitka wjazdowa do miasta będzie niedostępna dla samochodów od piątkowego wieczora do wczesnych godzin porannych w poniedziałek.

Ostatni etap prac na Trasie Zamkowej (10.09.2018)

Remont Trasy Zamkowej wchodzi w decydującą fazę. W najbliższych dniach w godzinach wieczornych do dyspozycji kierowców będzie jeden pas, a od piątku od godziny 22:00 obiekt będzie zamknięty dla ruchu całkowicie. 

Dodatkowe kasy w sobotę (07.09.2018)

Zachęcamy pasażerów do zapoznania się z listą kas otwartych w sobotę 8 września.

Darmowe przejazdy od 3 września (31.08.2018)

W najbliższy weekend otwieramy kasy biletowe i wydłużamy ich godziny funkcjonowania. Zachęcamy do wyrobienia karty SKA, aby móc korzystać z darmowych przejazdów. Informujemy, że od 3 września biletów nie będą potrzebowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych zamieszkujących Gminę Miasto Szczecin i Gminę Police.

przewiń do góry