×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Zjazd na most Cłowy w kierunku Dąbia otwarty (08.10.2019)

Informujemy, że zjazd na most Cłowy w kierunku Dąbia został otwarty. W związku z tym linie 56, 72, 73, 93, 96, 522, C i H wracają na swoje dotychczasowe trasy. Drobne utrudnienia mogą występować jeszcze na prawym pasie. Jednocześnie przypominamy, że dzisiaj po szczycie komunikacyjnym powinny rozpocząć się prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Robotami objęte zostaną pozostałe dwa pasy ruchu na odcinku od Basenu Górniczego do dojazdów do mostu Pionierów Miasta Szczecina.

Zmiany w komunikacji miejskiej od 1.10 (26.09.2019)

Informujemy, że od wtorku 1 października wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 27–28 września (23.09.2019)

W związku z uroczystą inauguracją roku akademickiego 2019/2020 Akademii Morskiej informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji miejskiej w dniach 27–28 września.

Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska 19-23 wrześna (18.09.2019)

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń w rejonie Wałów Chrobrego i ulicy Jana z Kolna oraz w centrum miasta informujemy o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Szczecinie (13.09.2019)

Parada pieszych, liczenie rowerzystów, kino pod chmurką, transportowy eksperyment, warsztaty, spotkania, a także darmowa komunikacja miejska w Międzynarodowym Dniu bez Samochodu — tak w Szczecinie będziemy obchodzić Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

W poniedziałek zamknięcie zjazdu w kierunku Dąbia i mostu Cłowego (12.09.2019)

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac na ulicy Gdańskiej informujemy, że w najbliższy poniedziałek zamknięty zostanie zjazd do mostu Cłowego. Roboty związane są z budową wpustów deszczowych i wymianą nawierzchni.

Utrudnienia w ruchu 13–16 września (12.09.2019)

W związku z organizacją wydarzeń w dniach 13–16 września informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Przedłuż ważność uprawnienia, aby nadal jeździć za darmo (10.09.2019)

Przypominamy, że 30 września kończy się ważność uprawnień nadanych na Szczecińskiej Karcie Aglomeracyjnej dających możliwość bezpłatnego podróżowania komunikacją miejską dla dzieci. Aby dalej móc podróżować z autobusami i tramwajami bez biletu należy udać się z podbitą legitymacją szkolną do Punktów Obsługi Klienta ZDiTM.

67 i 529 wracają na stałe trasy (09.09.2019)

W związku z zakończeniem prac wykonywanych w ramach bieżącego utrzymania dróg na ul. Santockiej od wtorku 10 września linie 67 i 529 wracają na swoje stałe trasy.

Start robót na Grota-Roweckiego (06.09.2019)

Przebudowa drogi, miejsc postojowych, ciągów pieszych wraz z odwodnieniem, budowa elementów uspokojenia ruchu, przebudowa zjazdów oraz remont kładki dla pieszych zlokalizowanej nad rurociągiem ciepłowniczym wraz z dostawaniem jej dla osób niepełnosprawnych — to zmiany, które będą widoczne na ulicy Grota-Roweckiego. W najbliższy wtorek wykonawca rozpocznie swoje prace.

przewiń do góry