×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Bezpłatnym autobusem na WOŚP (08.01.2020)

Już w najbliższą niedzielę uruchomiony zostanie specjalny „WOŚP-owóz”, który dowiezie wszystkich chętnych na teren Łasztowni. Linia dotrze do samego serca 28. szczecińskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Utrudnienia w ruchu 6 stycznia (02.01.2020)

W związku z organizacją Orszaku Trzech Króli informujemy o planowanych utrudnieniach w ruchu.

Komunikacja miejska i organizacja ruchu — Sylwester (30.12.2019)

W związku z organizowaną na Jasnych Błoniach zabawą Sylwestrową informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Życzenia świąteczne (23.12.2019)

Wesołych Świąt!

Zmiany w komunikacji miejskiej od 1 stycznia (20.12.2019)

Informujemy, że od 1.01.2020 nastąpią zmiany w kursowaniu linii 76, 95, 98, 99, A, B i F. Prosimy pasażerów o dokładne planowanie podróży.

Linia 124 wraca na swoją trasę (20.12.2019)

Informujemy, że w związku z zakończeniem prac remontowych w ciągu ul. Długiej w Mierzynie z dniem 23.12.2019 r. linia 124 wraca na swoją stałą trasę.

Zmiana lokalizacji przystanku przy Posejdonie (19.12.2019)

W związku z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu w rejonie Posejdona od piątku 20 grudnia 2019 r. zmieniona zostanie lokalizacja przystanku „Brama Portowa” dla autobusów linii 61 i 87 jadących w kierunku przystanku „Owocowa Dworzec”. Przystanek zostanie usytuowany w stałej lokalizacji w al. Niepodległości na wysokości biurowca. Przystanek funkcjonujący w tymczasowej lokalizacji zostanie zlikwidowany.

Komunikacja miejska i kasy biletowe w okresie świątecznym (19.12.2019)

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia informujemy o zmianach w komunikacji miejskiej. Bardzo prosimy pasażerów o zapoznanie się ze zmianami i dokładne zaplanowanie podróży w tych dniach.

Nowy skatepark na Święta (13.12.2019)

Trwają ostatnie prace związane z montażem specjalnych urządzeń i przeszkód w przejściu podziemnym na alei Wyzwolenia. Jeszcze przed świętami swoje miejsce znajdą tam miłośnicy deskorolek.

Świąteczny nastrój w autobusach SPAD (10.12.2019)

Mikołaje, choinki i piernikowe ludki w autobusie? Czemu nie! W Szczecinie wszystko jest możliwe, a magia Świąt opanowała także pojazdy Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Dąbie”. Na liniach obsługiwanych przez SPAD pojawiły się pierwsze, wyjątkowe plakaty przygotowane przez przedszkolaków.

przewiń do góry