×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

przejście do treści strony
język / language / Sprache / моваPL · EN · DE · UK

Archiwum aktualnościRSS

Tramwaj walentynkowy (11.02.2019)

W walentynki często szuka się wyjątkowych pomysłów na wyznanie miłości, ciekawą randkę lub niezapomniane miejsce na oświadczyny. Inspiracją może być propozycja spółki Tramwaje Szczecińskie — Walentynkowy tramwaj, który będzie jeździł po naszym mieście już 14 lutego.

Czasowe zawieszenie przystanku „Spacerowa” dla linii 529 (30.01.2019)

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu tymczasowej organizacji ruchu związanej z przebudową ul. Arkońskiej od wtorku 29 stycznia wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na powstającym rondzie. Odczuwalną dla pasażerów zmianą będzie tymczasowe zawieszenie przystanku „Spacerowa” dla linii 529.

Zmiany na linii 121 (29.01.2019)

Informujemy, że od 1 lutego wprowadzone zostaną zmiany linii 121. Kursy wykonywane będą na wydłużonej trasie Głębokie — Sławoszewo (przy czym w dni powszednie w godzinach szczytu wybrane kursy wykonywane będą na dotychczasowej trasie Głębokie — Grzepnica) według nowego rozkładu jazdy. Częstotliwość kursowania będzie zachowana. Przystanek końcowy w Sławoszewie (nr 69411) zlokalizowany zostanie w ciągu ul. Złotej przy skrzyżowaniu z ul. Opalową.

Ferie zimowe — zmiany w komunikacji miejskiej (22.01.2019)

W związku z rozpoczynającymi się w przyszłym tygodniu feriami zimowymi informujemy o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej. Prosimy pasażerów o dokładne planowanie podróży.

Uczyli o pierwszej pomocy w komunikacji miejskiej (10.01.2019)

Zdolną młodzież trzeba wspierać! Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego włączył się w akcję „Nawet dziecko to potrafi”, dzięki czemu przygotowany przez szczecińskich uczniów przekaz dotyczący pierwszej pomocy dotarł do tysięcy osób. Czas na podsumowanie kampanii społecznej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Zasłużony staruszek Volvo poszedł na emeryturę (09.01.2019)

Przejechał 1 630 000 kilometrów, teraz poszedł na zasłużoną emeryturę. Ostatni, najbardziej zasłużony autobus marki Volvo B10MA odbył swój pożegnalny kurs liniowy. Towarszyli mu pasażerowie i miłośnicy komunikacji miejskiej.

Specjalny autobus na WOŚP (09.01.2019)

Informujemy, że 13 stycznia na trasie ul. Tkacka — Łasztownia uruchomiona zostanie darmowa linia specjalna. Udających się na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. 

Utrudnienia w ruchu 6 stycznia (03.01.2019)

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 6 stycznia w godzinach 11:30–14:30 ulicami miasta przejdzie Orszak Trzech Króli. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu.

Szansa na kolejne elektryczne samochody (03.01.2019)

Dwie firmy zgłosiły się do przetargu zakup i dostawę czterech fabrycznie nowych samochodów osobowych o napędzie w 100% elektrycznym wraz z akumulatorami. To kolejne ekologiczne pojazdy, które mają się pojawić w naszym mieście.

Organizacja ruchu i komunikacja miejska — Sylwester (27.12.2018)

Ze względów bezpieczeństwa na czas miejskiego Sylwestra zamknięte zostaną dla ruchu samochodowego ulice okalające Jasne Błonia. Na uczestników zabawy sylwestrowej będą czekały dodatkowe autobusy.

przewiń do góry