×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 15–19 sierpnia (14.08.2019)

W związku z wydarzeniami organizowanymi w najbliższych dniach informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu. Jednocześnie przypominamy, że w czwartek 15 sierpnia komunikacja miejska kursować będzie według świątecznych rozkładów jazdy, a kasy biletowe ZDiTM będą nieczynne.

Dodatkowe autobusy na Pyromagic (09.08.2019)

Dla wygody pasażerów uruchomimy dodatkowe autobusy, które w piątek i sobotę będą kursowały po naszym mieście. Kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych do późnych godzin nocnych będą odwoziły uczestników wydarzeń u stóp Wałów Chrobrego do domów.

Przed nami kolejna niedziela i następna okazja do podróży tramwajem historycznym (02.08.2019)

Przed nami kolejna niedziela i następna okazja do podróży tramwajem historycznym. Linia 0 tym razem wyruszy w trasę przez Las Arkoński i zabierze mieszkańców naszego miasta i turystów na wyjątkową wycieczkę nową trasą.

Pyromagic 2019 — komunikacja miejska i organizacja ruchu (31.07.2019)

W związku z organizowanym w dniach 9 i 10 sierpnia 2019 XII Międzynarodowym Festiwalem Ogni Sztucznych Pyromagic 2019 wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu.

Przed nami kolejna niedziela i następna okazja do podróży tramwajem historycznym (26.07.2019)

Linia 0 tym razem wyruszy w trasę przez Las Arkoński i zabierze mieszkańców naszego miasta i turystów na wyjątkową wycieczkę nową trasą.

Jarmark Jakubowy (23.07.2019)

W związku z organizacją imprezy IX Jarmark Jakubowy na placu Orła Białego w dniach 24.07–28.07.2019 r. zostanie częściowo zmieniona trasa autobusu linii 52.

Tramwaj historyczny pojedzie przez Las Arkoński (19.07.2019)

Przed nami kolejna niedziela i następna okazja do podróży tramwajem historycznym. Linia 0 tym razem wyruszy w trasę przez Las Arkoński i zabierze mieszkańców naszego miasta i turystów na wyjątkową wycieczkę nową trasą.

Triathlon — utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej (17.07.2019)

W związku z organizacją dnia 21.07.2019 wydarzenia sportowego „Triathlon Szczecin 2019” informujemy o zmianach w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Prace ZWiK — utrudnienia i zmiany na linii 70 (08.07.2019)

W związku z pracami prowadzonymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie od wtorku 9 lipca do odwołania nastąpi wyłączenie z ruchu samochodowego ul. Wały Chrobrego na odcinku od ul. Wawelskiej do ul. Szczerbcowej. Zmianie ulegnie trasa kursowania linii 70.

Tramwaj turystyczny na nowej trasie (03.07.2019)

Większość z nas wypatruje na przystanku najnowszych tramwajów typu Swing. Jednak wakacje to czas, kiedy znacząco podwyższamy średnią wieku naszego taboru. Jeszcze stoi w zajezdni i czeka, ale już w najbliższą niedzielę na trasie spotkamy tramwaj historyczny na zupełnie nowej trasie. Zapraszamy na podróż linią turystyczną 0.

przewiń do góry