Bądź na bieżąco!

opublikowano: · informacja archiwalna

Nowa jakość w komunikacji miasta. Ruszył nowy portal informacyjny oraz aplikacje mobilne Miasta Szczecin. Wejdź na wiadomosci.szczecin.eu i sprawdź co ważnego i ciekawego dzieje się w Szczecinie. Znajdą się tam także nasze informacje.

Szybka, nowoczesna i bliska mieszkańcom- taka będzie internetowa odsłona Wiadomości Szczecin. Wiadomosci.szczecin.eu to oficjalny serwis internetowy Szczecina, stworzony w celu ujednolicenia komunikacji wychodzącej z Urzędu Miasta oraz wszystkich jednostek i spółek miejskich. Od dziś osoby zainteresowane Szczecinem nie muszą już odwiedzać kilku stron internetowych w poszukiwaniu interesujących ich informacji. Wszystkie wiadomości znajdują się w jednym, czytelnym miejscu.

Najbardziej szczecińska aplikacja

POBIERZ aplikację

Nowa strona internetowa, to nie jedyna nowość, która czeka na internautów. Wraz z nowym serwisem informacyjnym, przygotowana została także specjalna aplikacja na urządzenia mobilne. Od teraz miasto jest dosłownie w zasięgu reki. W każdym miejscu i o każdej porze można na bieżąco śledzić najważniejsze informacje ze Szczecina. Aplikację można pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android. Niebawem pojawi się również wersja na iOS oraz Windows Phone.

Wiadomości Szczecin to platforma, dzięki której wiadomości z zakresu miejskich inwestycji, mieszkalnictwa, biznesu, edukacji, kultury i sportu, spraw związanych z żeglugą i turystyką, a także działań podejmowanych przez ZUK, MOPR, ZDiTM i inne jednostki miasta, trafią szybko i bezpośrednio do mieszkańców. Wraz z portalem, nową odsłonę zyskał również Oficjalny Portal Miasta Szczecin — Szczecin.eu.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.