Zmiany w ZDiTM

opublikowano: · informacja archiwalna

Nowy rok i nowe zadania przyniósł w Zarządzie Dróg i Transportu Miejskiego zmiany. Duży nacisk zostanie położony na współpracę z Radami Osiedli. Szczeciński Budżet Obywatelski, działania drogowe, komunikacyjne, związane z utrzymaniem czystości oraz wsłuchiwanie się w potrzeby mieszkańców naszego miasta — to dla nas priorytet. Od 1 lutego powołane zostanie nowe stanowisko Pełnomocnika ds. współpracy z Radami Osiedli.

Wzmocniony zostanie punkt związany ze współdziałaniem ze społecznościami lokalnymi, dlatego powołany zostanie Pełnomocnik ds. współpracy z Radami Osiedli. To ważne stanowisko obejmie Pan Andrzej Grabiec, który ze względu na posiadaną wiedzę i doświadczenie jak nikt inny sprosta nowemu zadaniu. Obowiązki nowego Zastępcy Dyrektora ds. Infrastruktury Drogowej obejmie Pan Sebastian Fritsch, a kierownika działu IG Pan Marek Błądek. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, z pewnością nie zawiodą.

Ze względu na ogrom zadań i nowych wyzwań przed którymi stoi pion komunikacyjny, do czasu powrotu do pracy ze zwolnienia lekarskiego Pana Marka Jutrzenki-Trzebiatowskiego obowiązki Zastępcy Dyrektora przejmie Pan Krzysztof Miler, a działem TOR pokieruje Pani Anna Ortel-Chmielewska.

Zmiany wejdą w życie od 1 lutego br.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.

Więcej zabawy na Majowym

Pełen atrakcji plac zabaw i wygodne hamaki już czekają na młodszych i starszych mieszkańców Prawobrzeża. Zakład Usług Komunalnych zakończył pierwszy etap rozbudowy Parku Majowe.