Marsz dla Życia

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją procesji religijnej „Marsz dla Życia” w dniu 21 maja w godzinach 15:00-16:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Trasa procesji „Marsz dla Życia” przebiegać będzie ulicami: Jasne Błonia — ul. Felczaka — ul. Monte Cassino — ul. Wielkopolska (prawa strona w kierunku pl. Szarych Szeregów) — pl. Szarych Szeregów — al. Wojska Polskiego (prawa strona w kierunku Bramy Portowej) — pl. Zwycięstwa — ul. Wyszyńskiego (prawa strona w kierunku mostu Długiego) — ul. Sołtysia — ul. Grodzka — pl. Orła Białego — Bazylika Archikatedralna pw. św. Jakuba — plac Katedralny. Wstrzymania na liniach komunikacyjnych dokonywane będą na polecenie służb nadzoru ruchu w zależności od przebiegu procesji.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.