Fani siatkówki pojadą za darmo

opublikowano: · informacja archiwalna

Uczestnicy oraz widzowie CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn — LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 będą zwolnieni z opłat za przejazdy środkami komunikacji publicznej w Szczecinie w dniach od 25 do 28 sierpnia 2017 r.

Z uprawnienia będą mogli korzystać uczestnicy posiadający identyfikator wydany przez organizatorów oraz widzowie za okazaniem biletu wstępu na mecz. Zwolnienie z opłat dla widzów będzie honorowane jedynie w dniu, w którym obowiązuje okazany bilet wstępu na mecz.

Ponadto informujemy o uruchomieniu dodatkowej komunikacji autobusowej. Autobusy będą podstawiane w dniach 25-28 sierpnia o godz. 22:00 pod halą Azoty Arena od strony ul. Jarzyńskiego. Rozwiozą kibiców na Prawobrzeże, Dworzec Główny oraz do Polic. Prosimy o zachowanie biletu wstępu na imprezę, ponieważ upoważnia on do darmowego przejazdu dodatkową komunikacją.

Aby ułatwić parkowanie dla zmotoryzowanych kibiców poza parkingami pod Azoty Arena, zostanie uruchomiony dodatkowy monitorowany darmowy parking przy Torze Kolarskim z wjazdem od ul. Jarzyńskiego. Prosimy kierowców chcących dojechać własnymi środkami transportu o umożliwienie parkowania mieszkańcom ul. Szafera na parkingach pod ich mieszkaniami.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.

Więcej zabawy na Majowym

Pełen atrakcji plac zabaw i wygodne hamaki już czekają na młodszych i starszych mieszkańców Prawobrzeża. Zakład Usług Komunalnych zakończył pierwszy etap rozbudowy Parku Majowe.