Przebudowa przystanku w Łęgach

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z przebudową przystanku nawrotowego miejscowości Łęgi („Łęgi Wieś”) z dniem 24 października zawieszeniu ulega obsługa przystanku „Łęgi Wieś”, a przystanki „Łęgi Skrzyżowanie” przeniesione zostają na ul. Północną. 

Rozkłady jazdy z przystanku „Łęgi Skrzyżowanie” zostaną przeniesione na właściwe przystanki tymczasowe zlokalizowane przy ul. Północnej. Odjazdy z przystanków „Łęgi Skrzyżowanie” w kierunku Stolca przyspieszone zostaną o 3 minuty, zaś odjazdy z przystanku końcowego „Stolec” opóźnione będą o 3 minuty (do przystanku „Łęgi Skrzyżowanie”). W związku z tym autobusy linii 122, 123 oraz 535 nie będą miały możliwości wjazdu oraz zawrócenia na przystanku Łęgi Wieś. 


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody. Tu porwie was wir nauki!

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.