Kasa w Policach pod nowym adresem

opublikowano: · informacja archiwalna

Do 13 listopada nieczynna będzie kasa biletowa ZDiTM w Policach. Nowy Punkt Obsługi Klienta zostanie oddany do użytku w nowej lokalizacji przy ul. Bankowej 11 c,d,e, wejście od ul. PCK. 

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego informuje, że od dnia 3 października do 13 listopada 2017 kasa biletowa w Policach jest nieczynna z przyczyn niezależnych od ZDiTM. Najbliższy punkt kasowy o dogodnym połączeniu komunikacyjnym znajduje się na pl. Rodła. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-20:30, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-16:15.

Ponadto informujemy, że bilety komunikacji miejskiej można nabyć przy użyciu telefonu komórkowego w systemach: SkyCash, moBilet, Mobilna Karta Miejska (bilety jednorazowe i okresowe — bez okresowych z ulgą rodzinną). Karty SKA i SKR można również doładować poprzez stronę internetową.

Wszelkie sprawy związane ze Szczecińską Kartą Rodzinną należy załatwiać w Urzędzie Gminy Police, tzn.:

  • składanie wniosków o wydanie karty SKR (oraz duplikatu karty SKR),
  • odbiór kart SKR,
  • składanie wniosków o przedłużenie ważności kart SKR (wraz z kartami SKR),
  • odbiór kart SKR z wydłużonym terminem ważności ulgi rodzinnej.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.