Nowa kasa w Policach otwarta!

opublikowano: · informacja archiwalna

Do dyspozycji mieszkańców Polic oddano nową kasę biletową. Ponownie zakupu biletów można dokonywać wygodnie w jednym miejscu.

Punkt Obsługi Klienta działa w nowej lokalizacji, przy ul. Bankowej 11 c,d,e. Lokal o powierzchni 56 m² został przygotowany od podstaw na potrzeby kasy biletowej i mieszkańców. Do dyspozycji pasażerów w Policach są trzy stanowiska, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. W punkcie poza zakupem biletów jednorazowych i okresowych można wyrobić także Szczecińską Kartę Aglomeracyjną, a ponadto obsługiwana jest Szczcińska Karta Rodzinna gminy Police. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-20:30, a w sobotę i niedzielę w godz. 9:00-16:15.

To kolejna wyremontowana w tym roku kasa ZDiTM, po punktach przy ul. Klonowica i Bramie Portowej.

Do dyspozycji pasażerów ZDiTM są Punkty Obsługi Klientów: Brama Portowa, CH Turzyn, Kołłątaja, Osiedle Słoneczne, Plac Rodła, Police oraz kasy biletowe: Basen Górniczy, Krzekowo, Osiedle Kaliny, Podjuchy, Pomorzany oraz Biuro Obsługi Klienta przy ul. Klonowica 5.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.