Zmiany na linii 76

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Informujemy, że od 1 lutego zmieni się trasa i rozkład jazdy autobusów linii 76. Prosimy pasażerów o uwagę przy planowaniu podróży. 

W ramach zmian zlikwidowany zostanie przystanek końcowy „Tkacka”, który zostanie przeniesiony na aleję Niepodległości („Brama Portowa”) na wysokość KFC. Zmieniona trasa przebiegać będzie od ul. Wyszyńskiego przez aleję Niepodległości. Autobus zawróci przez pl. Żołnierza Polskiego do alei Nieodległości i dalej w ul. Wyszyńskiego po stałej trasie. Wprowadzone zostaną także dodatkowe kursy przez ul. Logistyczną.

Zmianie ulegnie cały rozkład jazdy.

Przystanek „Brama Portowa” na wysokości KFC będzie dla wysiadających. Przystanek „Brama Portowa” — peron tramwajowo-autobusowy będzie dla wsiadających.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.

Więcej zabawy na Majowym

Pełen atrakcji plac zabaw i wygodne hamaki już czekają na młodszych i starszych mieszkańców Prawobrzeża. Zakład Usług Komunalnych zakończył pierwszy etap rozbudowy Parku Majowe.