Drogowcy już po urlopie

opublikowano: · informacja archiwalna

Drogowcy kończą krótkie wakacje i w najbliższy czwartek rozpoczną prace związane z wymianą nawierzchni w kolejnym miejscu. Nowa nakładka pojawi się tym razem na ulicy Krakowskiej.

Prace na ulicy Krakowskiej prowadzone będą na całej jej długości, w godzinach dziennych, wieczornych i nocnych. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień, ruch będzie wahadłowy, sterowany ręcznie. W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej.

Drogowcy będą pracowali na ulicy Krakowskiej od 30 sierpnia przez miesiąc, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.