Awaria telefonów

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZDiTM, od wtorkowego poranka nie działają telefony stacjonarne w jednostce. Do czasu naprawy uruchomione zostają specjalne numery komórkowe. Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z awarią centrali telefonicznej nie działają telefony stacjonarne Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Trwa rozpoznanie przyczyny tej sytuacji, o naprawie będziemy informowali na bieżąco. Trudno w tej chwili określić ile czasu awaria może potrwać. Do czasu rozwiązania problemu uruchomione zostają specjalne numery komórkowe do sekretariatu i Biura Obsługi Interesantów.

Numery telefonów:


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

W drodze ku lepszej przyszłości szczecińskich szkół zawodowych

Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego oraz dostosowanie placówek do wymogów współczesnego rynku pracy to główne cele rozpoczynającego się właśnie w Szczecinie Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską.

Trwa nabór do przedszkoli

Tegoroczna rekrutacja do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych trwa w najlepsze.

Wieczór teatralny w Pałacu Młodzieży

Zapraszamy na dwie premiery do Pracowni Teatralnej Marcela Mroczka.