Awaria telefonów

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZDiTM, od czwartku nie działają telefony stacjonarne w jednostce. Do czasu naprawy uruchomione zostają specjalne numery komórkowe. Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z awarią niezależną od ZDiTM nie działają telefony stacjonarne Zarządu Dróg i Transportu. Trudno w tej chwili określić ile czasu awaria może potrwać. Do czasu rozwiązania problemu uruchomione zostają specjalne numery komórkowe.

Numery telefonów:


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.