Skatepark w przejściu podziemnym

opublikowano: · informacja archiwalna

Za kilka tygodni diametralnie zmieni się przejście podziemne na alei Wyzwolenia. Swoje miejsce znajdą między innymi wielbiciele deskorolek. Niebawem rozpoczną się tam prace związane z montażem specjalnych urządzeń i przeszkód. Przejście podziemne zostało zamknięte w poniedziałek.

Nowy skatepark powinien zacząć funkcjonować jeszcze w grudniu. Prace związane z montażem wszystkich urządzeń zakończą się w połowie miesiąca i wtedy też usunięte zostaną zapory ustawione przy schodach. Do tego czasu przejście na drugą stronę alei Wyzwolenia będzie możliwe jedynie górą.

W ramach porozumienia podpisanego na okres 3 lat pomiędzy Gminą Miasto Szczecin a Stowarzyszeniem Sportowym SWITCH powstanie nowe miejsce dla miłośników ewolucji na rowerach, rolkach i deskorolkach, czynne cały rok i przez całą dobę.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.