Utrudnienia w ruchu 8 marca

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku planowanym na niedzielę 8 marca Biegiem Sanprobi informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji miejskiej.

W godzinach 10:00–14:00 zamknięte dla ruchu zostaną ulice Piotra Skargi, Szymanowskiego, Moniuszki i Ogińskiego.

W związku z powyższym zmieniona zostanie trasa linii 67.

Trasa przejazdu:

  • W kierunku Karola Miarki od przystanku „Kołłątaja” autobus pojedzie al. Wyzwolenia — Felczaka (trasa linii 87) — al. Wojska Polskiego — ul. Mickiewicza do skrzyżowania z al. Bohaterów Warszawy i ul. Wawrzyniaka i dalej zgodnie z aktualnym przebiegiem trasy.
  • W kierunku Stoczni Szczecińskiej od przystanku „Gorkiego” autobus pojedzie al. Wojska Polskiego do ul. Felczaka, następnie ul. Felczaka (jak linia 87) do al. Wyzwolenia i następnie od ronda Giedroycia zgodnie z przebiegiem trasy.

Na trasie objazdu linii 67 obowiązują przystanki linii 87.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.