Dodatkowe autobusy dla kibiców

opublikowano: · informacja archiwalna

W najbliższą niedzielę kibica będą mieli do dyspozycji dodatkowe autobusy, którymi będą mogli wrócić z meczu Pogoni Szczecin. Odjazdy planowane są z ulicy Mickiewicza i Witkiewicza w kilku kierunkach.

Kibice będą mieli możliwość korzystania z następujących autobusów:

  • DODATEK MECZOWY Stocznia Szczecińska – z Mickiewicza do Stoczni Szczecińskiej na trasie linii 67
  • DODATEK MECZOWY Dworzec Główny - z ulicy Mickiewicza do Dworca Głównego na trasie linii 527
  • DODATEK MECZOWY Plac Rodła – z ulicy Witkiewicza do Placu Rodła po trasie linii 86
  • DODATEK MECZOWY Kijewo – z ulicy Witkiewicza trasą Jagiellońska – al. Piastów – pl. Kościuszki – Brama Portowa dalej do osiedla Słoneczne trasą linii B i dalej ul. Handlową do przystanku Kijewo
  • DODATEK MECZOWY Osiedle Bukowe – z ulicy Witkiewicza trasą Jagiellońska – al. Piastów – pl. Kościuszki – Brama Portowa dalej do Osiedla Bukowe trasą linii A
     

Wszystkie przystanki na trasach będą „na żądanie”, wyłącznie dla osób wysiadających. Odjazd autobusów będzie się odbywał po meczu, na polecenie służb Nadzoru Ruchu.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.