Utrudnienia w ruchu 7 lipca

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że w najbliższą środę 07.07 w godzinach 18:00 – 21:30 ulicami miasta przejdzie zgromadzenie w ramach „Dnia Kultury Białoruskiej – święto białoruskiej kultury w Szczecinie”. Prosimy kierowców o szczególną uwagę, a pasażerów o cierpliwość na czas wstrzymania autobusów.

Trasa marszu będzie przebiegać ulicami: Plac Adamowicza – Plac Żołnierza Polskiego – Plac Lotników.

Na czas przemarszu nastąpi czasowe dynamiczne wyłączenie z ruchu w/w ulic. Utrudnienia dotyczyć będą linii autobusowych: A, B, C, H, 86 oraz 835. Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb Nadzoru Ruchu ZDiTM.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.