Zmiany na liniach 105, 108, 123

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z pracami drogowymi prowadzonymi wzdłuż ul. Szczecińskiej w miejscowości Dobra, od dnia 18.08.2021 r. od godz. 9:00 do odwołania wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

 • Linia 105 będzie kursować na trasie Klonowica Zajezdnia – Dobra Rondo . Nie będzie obsługiwany przystanek Dobra Osiedle (nr 96212). Odjazdy z przystanku „Dobra Rondo” będą odbywać się zgodnie z rozkładem jazdy.
 • Linia 108 będzie kursować na trasie Gumieńce – Dobra Osiedle. Na czas remontu przystanek „Dobra Rondo” (nr 96141) zostanie przeniesiony:
  - w kierunku „Gumieniec” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Szczecińskiej;
  - w kierunku „Dobra Osiedle” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej przy ul. Granicznej.

Odjazdy z przystanku końcowego „Dobra Osiedle” (dni powszednie) w kierunku pętli „Gumieńce” będą odbywać się o godz.: 9:12 oraz 10:48.

 • Linia 123 będzie omijać przystanek „Dobra Rondo” (nr 96141). Przystanki zastępcze zostaną zlokalizowane:
  - w kierunku „Lubierzyn Rondo” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Szczecińskiej;
  - w kierunku „Stolca” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej przy ul. Granicznej.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.