Zmiana trasy linii autobusowej 76

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku ze zmianą kierunku ruchu na ul. Hryniewieckiego (przebudowa układu drogowego na Międzyodrzu) z dniem 8.08.2022 r. nastąpi zmiana trasy linii 76.

1.   Autobusy w kierunku Nabrzeża Ewa i ul. Logistycznej kursować będą przez ul. Kujota do ul. Logistycznej i dalej bez zmian. Dla kursów do Nabrzeża Ewa (także przez ul. Logistyczną) zostaje uruchomiony tymczasowy przystanek „PŻM” (nr 61390), zlokalizowany na ul. Logistycznej przed skrzyżowaniem z ul. Hryniewieckiego.
2.   Autobusy w kierunku Bramy Portowej kursować będą stałą trasą przez ul. Hryniewieckiego.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.