Zmiany w funkcjonowaniu linii 63

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z pracami przy przebudowie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Orłowskiej z dniem 3.07.2023 r.  na okres około 2 tygodni wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii 63, która kursować będzie w relacji Kołłątaja – Artyleryjska.

Na odcinku Kołłątaja – Stołczyńska autobusy kursować będą bez zmian. Dalej trasa przebiegać będzie przez ul. Inwalidzką, ul. Plażową, ul. Kamienną i ul. Artyleryjską do przystanku końcowego „Artyleryjska”, zlokalizowanego przed przejazdem kolejowym. Powrót następować będzie przez ul. Górniczą i ul. Pancerną.

Uruchomione zostaną przystanki tymczasowe:

·      „Skolwin” (kierunek Artyleryjska, zlokalizowany w ciągu ul. Inwalidzkiej na wysokości posesji nr 94, nr 42321),

·      „Górnicza” na żądanie (kierunek Kołłątaja, zlokalizowany w ciągu ul. Kamiennej za skrzyżowaniem z ul. Pancerną, nr 42113).

Nie będą obsługiwane przez linię 63 przystanki:

·      „Wodna” w obu kierunkach,

·      „Nowy Świat” w obu kierunkach,

·      „Orłowska” w obu kierunkach,

·      „Artyleryjska” w kierunku Kołłątaja (nr 42011),

·      „Górnicza” w kierunku Kołłątaja (nr 42111).


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.