Więcej kursów B

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Od 6.11.2023 r. autobusy linii B będą jeździły częściej. W dni powszednie poza okresem wakacji letnich kursy B w godzinach szczytu wykonywane będą co 7–8 minut (obecnie częstotliwość w godzinach szczytu to 10 minut). W pozostałym okresie częstotliwość kursowania nie ulegnie zmianie. Dotychczasowy powszedni rozkład jazdy obowiązywać będzie w dni powszednie w okresie wakacji letnich.

Zagęszczenie siatki połączeń to pierwsze efekty nowych naborów w komunikacji miejskiej w Szczecinie. Pierwsze osoby, które ukończyły kursy motorniczych są już w trakcie jazd z patronem. Niebawem pojawią się na regularnych kursach . Na kolejne zwiększenie liczby połączeń wpłyną także nowi motorniczowie, którzy obecnie uczestniczą w kursie. 19 kursantów po jego zakończeniu i zdaniu egzaminu wejdzie do służby na początku stycznia 2024 r. Tramwaje Szczecińskie prowadzą obecnie nabór na kolejny kurs, który ma się rozpocząć 4 grudnia br.

Jeśli szukasz ciekawej pracy powinieneś aplikować na stanowisko motorniczego. Od kandydatów wymagane jest m.in. ukończenie 21 lat i niekaralność. Tramwaje Szczecińskie szukają osób z wysoką kulturą osobistą i zdolnościami interpersonalnymi, opanowanych i odpowiedzialnych. Firma oferuje m.in. bezpłatny kurs na motorniczego, stabilne zatrudnienie i dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji. Więcej informacji na stronie https://ts.szczecin.pl/strona/kurs-motorniczego-tramwaju-1


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.