Komunikacja miejska 9.02.2026 r.

opublikowano: · informacja archiwalna

Z otrzymanych najświeższych informacji spółki Tramwaje Szczecińskie i nocnego objazdu technicznego sieci trakcyjnej wynika, iż 9.02.2026 r. pierwsze kursy tramwajów winny odbyć się zgodnie z rozkładem jazdy. Poranne wyjazdy autobusów winny również odbyć się bez zakłóceń.

W związku z prognozowanymi na 9.02.2026 r. opadami deszczu i deszczu ze śniegiem ZDiTM prosi mieszkańców o obserwowanie strony internetowej Zarządu. Wszystkie ewentualne zmiany w komunikacji będą tam na bieżąco zamieszczane. Szczegółowe informacje są również dostępne pod całodobowym numerem telefonu Centrali Ruchu ZDiTM – 91 48 00 403. 

Ewentualna dynamiczna sytuacja na liniach komunikacyjnych będzie na bieżąco umieszczana na stronie ZDiTM w zakładce „Dla pasażera”.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Ostatnia prosta na Bogumińskiej. Trwają prace wykończeniowe

Budowa drogi rowerowej wzdłuż ul. Bogumińskiej wchodzi w końcowy etap. Trwają ostatnie prace wykończeniowe, w tym zapowiadane zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ul. Hożą.

Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2026 w Centrum Żeglarskim. Zobacz program

W drugi weekend maja oficjalnie rozpoczniemy nowy sezon.

Musica et Universum. XXIII Festiwal Muzyki Dawnej w Szczecinie. Kalendarz koncertów

XXIII Festiwal Muzyki Dawnej w Szczecinie odbędzie się w dniach 15–24 maja 2026.