Linia 69
Linia autobusowa dzienna zwykła
Przebieg linii
- Kołłątaja ↔ Rugiańska
- Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja – rondo Sybiraków) – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska
Informacje
- Procesje Drogi Krzyżowej – utrudnienia w ruchu
- W związku z organizacją procesji Drogi Krzyżowej w dniu 29.03.2024 r. w godzinach 15:15 – 16:45 oraz 21:00 – 22:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Kołłątaja | ||
1 | Niemcewicza | |
2 | Orzeszkowej | |
2 | Łucznicza | |
2 | Przyjaciół Żołnierza | |
2 | Pasterska | |
2 | Golisza | |
1 | Rugiańska (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Rugiańska | ||
1 | Golisza | |
4 | Pasterska | |
2 | Przyjaciół Żołnierza | |
2 | Łucznicza | |
2 | Orzeszkowej | |
1 | Niemcewicza | |
1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.