Linia 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
Przebieg linii
- Gocław ↔ Police Tanowska Szkoła
- Szczecin: Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
Informacje
- Zawieszenie przystanku Police Dworzec (53131)
- W związku z pracami drogowymi prowadzonymi w ciągu ul. Siedleckiej w Policach i wprowadzenia ruchu wahadłowego od dnia 18.03.2024 r. do odwołania, zostaje zawieszone funkcjonowanie przystanku „Police Dworzec” (53131) dla linii: 102 w kierunku przystanku „Police Tanowska Szkoła”, 103 w kierunku przystanku „Police Rynek/Police Zakłady Chemiczne”, 106 w kierunku pętli „Głębokie”, 524 w kierunku przystanku „Pomorzany Dobrzyńska”,526 w kierunku przystanku „Police Zajezdnia”.
- Zmiana lokalizacji przystanków „Police Jesionowa”
- W związku z pracami drogowymi prowadzonymi w ciągu ul. Nadbrzeżnej w Policach od 23.01.2024 r. do odwołania zostanie zmieniona lokalizacja przystanków 102 i 526.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Gocław | ||
3 | Nad Odrą | |
2 | Kościelna | |
1 | Zamknięta | |
2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | ||
1 | Stołczyn Północny | |
0 | Cegłówka | |
1 | Celulozowa | |
1 | Skolwin Dworzec | |
1 | Stołczyńska | |
2 | Wodna | |
1 | Nowy Świat | |
1 | Orłowska | |
1 | Police Jesionowa | |
1 | Police Cisowa | |
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
2 | Police Wojska Polskiego | |
2 | Police Rynek | |
1 | Police Grunwaldzka | |
1 | Police Siedlecka | |
1 | Police Dworzec | |
1 | Police Szpital | |
1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
1 | Police Klub Nauczyciela | |
2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | ||
Police Zajezdnia | ||
Police Tanowska | ||
1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | ||
Police Tanowska | ||
Police Zajezdnia | ||
Police Zajezdnia | ||
1 | Police Tanowska | |
1 | Police Chodkiewicza | |
2 | Police PCK | |
1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
1 | Police Szpital | |
1 | Police Dworzec | |
1 | Police Grunwaldzka | |
1 | Police Rynek | |
2 | Police Wojska Polskiego | |
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
1 | Police Cisowa | |
1 | Police Jesionowa | |
1 | Orłowska | |
2 | Nowy Świat | |
1 | Wodna | |
1 | Stołczyńska | |
1 | Skolwin Dworzec | |
1 | Celulozowa | |
1 | Cegłówka | |
0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | ||
1 | Nad Odrą Terminal | |
2 | Zamknięta | |
1 | Kościelna | |
2 | Nad Odrą | |
2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.