Procesja – utrudnienia w ruchu

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją procesji modlitewnej 31 października 2023 r. w godzinach 20:00 – 21:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. 

Trasa procesji przebiegać będzie ulicami: Jasne Błonia (rozpoczęcie) – Szymanowskiego – pl. Armii Krajowej – al. Papieża Jana Pawła II – pl. Grunwaldzki – al. Papieża Jana Pawła II – pl. Lotników – Kaszubska – Bałuki – al. Niepodległości – pl. Brama Portowa – Wyszyńskiego – Sołtysia – Grodzka – pl. Majdańskiego (zakończenie). 

Na czas przemarszu nastąpi czasowe dynamiczne wyłączenie z ruchu wymienionych ulic. Zmiany dotyczyć będą linii tramwajowych: 1, 2, 6, 7, 9 10, 11 oraz 12 i linii autobusowychB, C, 52, 61, 75, 76, 86 oraz 87. Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM. 


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Dzień Matki w Klubie Delta

W maju obchodzimy Dzień Matki - i niech to piękne święto będzie okazją do wspólnego bycia z bliskimi w przyjemnych okolicznościach zabawy.

Oferty na budowę żłobka przy Pszczelnej

Osiem ofert wpłynęło w przetargu na budowę żłobka przy ulicy Pszczelnej.

Utrudnienia w komunikacji. Sobota 25.05.24

W związku z organizacją zgromadzenia w dniu 25.05.2024 r. o godz. 21:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.