Koronawirus — rozkłady jazdy

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prosimy o dokładne planowanie podróży.

  • W dni powszednie — przywracamy normalne, stałe rozkłady jazdy dla tramwajów.
  • W soboty — przywracamy normalne stałe rozkłady jazdy dla tramwajów i autobusów
  • W niedziele i dni świąteczne — pozostawiamy bez zmian, czyli w jako specjalne obowiązujące w Wielkanoc i Boże Narodzenie.
  • Przywrócone zostaje kursowanie komunikacji miejskiej według powszednich rozkładów jazdy w ciągu całego dnia z następującymi ograniczeniami:
    • w dalszym ciągu jest zawieszone kursowanie linii 109 i 110.
    • na liniach 901, 904, 908 i 111 w dalszym ciągu obowiązują rozkłady jazdy ważne w okresie wolnym od nauki w szkołach.

Kasy biletowe

Od 23.03.2020 r. do odwołania kasy biletowe w soboty i niedziele będą nieczynne. W pozostałych dniach według następującego planu:

  • Klonowica: 7:30–15:30
  • Basen Górniczy: 10:00–17:15
  • Brama Portowa: 10:00–17:15
  • Kołłątaja: 10:00–17:15
  • Krzekowo: 10:00–17:15
  • Plac Rodła: 10:00–17:15
  • Podjuchy: 10:00–17:15
  • Pomorzany: 10:00–17:15
  • Osiedle Słoneczne: 10:00–17:15
  • Turkusowa: 10:00–17:15
  • Police: 10:00–17:15
  • Turzyn: 10:00–18:00
  • Osiedle Kaliny — nieczynne

Zasady w pojazdach i na przystankach

  • Brak możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej u prowadzących pojazdy.
  • Wyłączenie ogrzewania we wszystkich pojazdach.
  • Dodatkowa, codzienna dezynfekcja pojazdów.
  • Wprowadzenie specjalnej, wydzielonej strefy dla prowadzących.
  • Wyłączenie z użytkowania pierwszych drzwi i siedzeń na przedzie pojazdów.
  • Ograniczenie kontaktu z prowadzącymi pojazdy.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.