Linia 524
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
Przebieg linii
- Police Zajezdnia ↔ Pomorzany Dobrzyńska
- Police: Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła (z powrotem: plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki) – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)
- Police Jasienica Pętla ↔ Pomorzany Dobrzyńska
- Police: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów (z powrotem: Piastów – Ogrodowa) – Dworcowa – Jasienicka – Kościuszki – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Tanowska – Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła (z powrotem: plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki) – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Informacje
- Wprowadzenie czasu letniego
- W nocy z 30.03.2024 r. na 31.03.2024 r. wprowadzony zostanie czas letni (przesunięcie wskazówek zegara z godz. 2:00 na godz. 3:00). Wypadną kursy realizowane między godz. 2:00, a godz. 3:00.
- Zawieszenie przystanku Police Dworzec (53131)
- W związku z pracami drogowymi prowadzonymi w ciągu ul. Siedleckiej w Policach i wprowadzenia ruchu wahadłowego od dnia 18.03.2024 r. do odwołania, zostaje zawieszone funkcjonowanie przystanku „Police Dworzec” (53131) dla linii: 102 w kierunku przystanku „Police Tanowska Szkoła”, 103 w kierunku przystanku „Police Rynek/Police Zakłady Chemiczne”, 106 w kierunku pętli „Głębokie”, 524 w kierunku przystanku „Pomorzany Dobrzyńska”,526 w kierunku przystanku „Police Zajezdnia”.
- Nowy układ przystanków na pl. Rodła
- W związku z wdrożeniem stałej organizacji ruchu w rejonie pl. Rodła z dniem 23.03.2024 r. (dla linii nocnych od nocy 23/24.03.2024) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 i 532. Zmiany dotkną również linii 53, 63 i 66.
Przystanki linii
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.